Spiegelkast Bobbi 120cm model 2 3 deuren & ledverlichting - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte spiegelkast Bobbi met 3 deuren, 6 glazen legplankjes, ledverlichting (4,5 W), schakelaar en stopcontact. Gemaakt van gemelamineerde spaanplaat.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met verlichting |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD897.1.0001 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Geef jouw badkamer een frisse make-over met de witte meubelen van de Bobbi-collectie, waartoe ook deze spiegelkast van 120 cm breed behoort. De spiegelkast is uitgerust met 3 deuren, 6 glazen legplankjes, ledverlichting (4,5 W), een schakelaar en een stopcontact.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held