Spiegelkast Hansen 100cm 3 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Hansen in wit, met 3 deuren en 6 legplanken. Gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat en glas.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD212.1.1106 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met de meubelen van de Hansen-collectie is geen combinatie jou te moeilijk. Deze 100cm brede spiegelkast is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in wit en kan worden gebruikt in de verschillende Hansen-badkamerreeksen. Het meubel is vooraan voorzien van 3 draaideuren in spiegelglas, met binnenin 6 glazen legplankjes. De verlichting, het stopcontact en de schakelaar zijn inbegrepen. Ontdek alle mogelijkheden binnen de Hansen-collectie op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held