Spiegelkast Kornel 80cm 3 deuren & ledverlichting - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte spiegelkast Kornel met 3 deuren, 6 glazen legplanken en ledverlichting (7 Watt). Inclusief schakelaar en stopcontact.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met verlichting |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD211.1.3164 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van de Kornel-collectie kan je eindeloos
combineren om zo jouw ideale badkamer samen te stellen. Deze witte spiegelkast
is 80 cm breed en is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat. De kast is
uitgerust met 3 spiegeldeuren, 6 glazen legplankjes, ledverlichting (7 Watt),
een schakelaar en een stopcontact.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held