Spiegelkast Vikas 120cm 3 deuren met verlichting - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Vikas 120x20x64cm uit spaanplaat. Met 3 spiegeldeuren en 6 glazen legplanken. Inclusief verlichting en stopcontact. Verlichting 9,6 Watt, 700 Lumen, 4000 Kelvin.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met verlichting |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD253.1.3246 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spiegel, MDF, Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Spiegel is eigenlijk niets meer dan verzilverd glas. Aan de achterzijde van het glas wordt een zilverlaag aangebracht, die met een afdeklaag wordt beschermd. Omdat het zilver helemaal vlak wordt aangebracht, gaat het spiegelen., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 3 |
De collectie Vikas combineert een minimalistisch ontwerp met een natuurlijke uitstraling. Deze spiegelkast is gemaakt uit spaanplaat en MDF en afgewerkt met melamine in eikdecor. Achter de drie deuren zijn 6 glazen legplanken voorzien zodat je plaats genoeg hebt voor je verzorgingsproducten. De kast is bovendien uitgerust met LED-verlichting en een stopcontact. Deze collectie bestaat ook in een afwerking in antraciet. Bekijk het volledige gamma op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held