Spoelbakkast Spring 80 cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spoelbakkast Spring 80 cm, vervaardigd uit spaanplaat. Wit design, handvaten met witte satijnen look. Spoelbak niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken gootsteenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA239754 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 58,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze kast is speciaal ontworpen om er een spoelbak op te plaatsen. De kast is vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en heeft een witte kleur. De handvaten zijn gemaakt uit ABS en hebben een witte satijnen look. Het meubel is voorzien van twee deurtjes. De spoelbak zelf is niet inbegrepen.
Deze spoelbakkast is ook beschikbaar in een groter formaat van 120 cm.
Afmetingen: 58 x 80 x 84 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob