Eetkamerstoel Paco - lichtgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Lichtgrijze stoel Paco, overtrokken met microvezelstof en rustend op poten in zwart metaal.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 54 |
| Zithoogte | 54 |
| Zitdiepte | 43 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9105-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 54,00 cm |
| Lengte Product - cm | 63,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PU, Metaal PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze Paco-stoel is er eentje die zich kenmerkt door een karaktervolle uitvoering. De bekleding is gemaakt uit microvezel in lichtgrijs, terwijl de poten uit zwart metaal zijn vervaardigd. Dit modern-industriële design is de perfecte aanvulling op jouw eet- of woonkamerinterieur. Paco is uitgerust met een handgreep op de rugleuning, waardoor je de stoel eenvoudig kunt verplaatsen of optillen. Beschikbaar in verschillende uitvoeringen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau