TV-meubel Cross - 150x30x19cm - zwevend - eikdecor/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Cross 150x30x19cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en wit. Met één deur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDT0213129427 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 29,60 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 19,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef jouw woonkamer een luxe en eigentijdse uitstraling met het tv-meubel Cross. Het meubel is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt in eikdecor en wit. Het tv-meubel Cross kan eenvoudig aan de muur bevestigd worden. Hierdoor blijft de vloer van de woonkamer vrij voor een luchtige uitstraling. De twee open vakken zijn ideaal voor je media-apparaten, terwijl je achter de witte klapdeur allerlei kleinere spullen netjes en uit het zicht opbergen. Ontdek al onze tv-meubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob