Tv-meubel Gazza - 179x44x67cm - 4 lades - met verlichting - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGSK-83B94R8K |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 44,00 cm |
| Lengte Product - cm | 179,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 67,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het tv-meubel Gazza combineert een warme, natuurlijke uitstraling met een modern en functioneel ontwerp. Dankzij de stijlvolle artisan eikdecor afwerking brengt dit meubel meteen sfeer in je woonkamer. De subtiele houtstructuur geeft het meubel een authentieke look die perfect past in zowel moderne als industriële interieurs. Met een breedte van 179 cm biedt de Gazza voldoende ruimte voor je televisie en multimedia-apparatuur. Achter de vier ruime lades kun je gemakkelijk afstandsbedieningen, kabels, games of andere accessoires netjes opbergen. Zo blijft je woonkamer altijd overzichtelijk en opgeruimd.
Aan beide zijden bevinden zich open vakken met vier glazen legplanken die subtiel worden verlicht door ingebouwde ledverlichting. Dit zorgt niet alleen voor extra opbergruimte, maar ook voor een sfeervol accent in je interieur. Perfect om decoratie, elektronica of andere items mooi te presenteren. Dit tv-meubel is ook verkrijgbaar in het wit. Kies je favoriet op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob