Tv-meubel Levi - 138x40x29cm - 2 lades - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Levi 138x40x29cm uit spaanplaat met afwerking in Kronberg eikdecor. Met twee opberglades. Kan aan de muur bevestigd worden.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA9310BATV |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 39,90 cm |
| Lengte Product - cm | 138,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 29,10 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng rust en stijl in je woonkamer met het tv-meubel Levi. Dit strak vormgegeven meubel combineert een modern design met de warme uitstraling van Kronberg eikdecor. De warme houttint zorgt voor een gezellige sfeer en laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen – van modern en Scandinavisch tot industrieel. Levi beschikt over twee ruime opberglades waarin je eenvoudig afstandsbedieningen, kabels, handleidingen en andere accessoires uit het zicht opbergt. Zo blijft je tv-hoek altijd netjes en georganiseerd. Het tv-meubel biedt de mogelijkheid om aan de muur bevestigd te worden, wat zorgt voor een strak, zwevend effect en een luchtige uitstraling in je interieur. Bovendien maakt dit het schoonmaken van de vloer extra eenvoudig. Het TV-meubel Levi is de perfecte combinatie van functionaliteit en stijl – een praktische én sfeervolle toevoeging aan je woonkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot