VASAGLE Industriele Ladderplank 6 Etages, Wandplank 15 kg Draagvermogen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
VASAGLE Industriele Ladderplank 6 Etages, Wandplank 15 kg Draagvermogen
€ 95,95
€ 143,00
Veilig betalen
Deze VASAGLE Ladderplank zorgt voor een industrieel tintje en veel opbergruimte om van je leefruimte een rustige en stijlvolle hoek te maken. Gemaakt van eersteklas spaanplaat en een stevig stalen frame voor een maximaal draagvermogen van 15 kg/plank. Eenvoudige montage
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LLS103B01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 204,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 30,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De VASAGLE Ladderplank combineert een vintage industrieel ontwerp met modern gemak. Met zijn rustieke bruine en zwarte afwerking is deze stevige plank de perfecte aanvulling voor elke woonruimte. De ingetogen en tijdloze 6-vaks kast is een statement in je interieur. Het hoogwaardige spaanplaat en een duurzaam stalen frame vormen samen een robuuste en betrouwbare kast. Elk van de 6 niveaus biedt plaats aan 15 kg van je favoriete boeken, decoraties en meer. De ladderplank is ook voorzien van een anti-tip kit, afneembare poten en gemakkelijk te volgen instructies, zodat hij snel en gemakkelijk in elkaar te zetten is. Ideaal voor een stijlupgrade in elke woonkamer, kantoor, keuken, slaapkamer of balkon, de VASAGLE Ladderplank is een elegante en praktische manier om te pronken met je liefde voor eigentijds design. Presenteer je favoriete items met stijl en comfort en geniet jarenlang van de betrouwbare ondersteuning van de VASAGLE Ladderplank.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's