Verlengbare eettafel Montreux - Ø115>154x75cm - eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Verlengbare eettafel Montreux - Ø115>154x75cm - eikfineer
€ 625,00
€ 835,00
Kleur
Veilig betalen
Ronde eettafel Montreux Ø115x75cm uit MDF met afwerking in eikfineer. Kan verlengd worden tot 115x154cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37.2 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000098601 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 115,00 cm |
| Lengte Product - cm | 154,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Fineer, Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Montreux ronde eettafel is een prachtige aanwinst voor elke eetkamer. De tafel is gemaakt van eikenfineer en straalt elegantie en verfijning uit. Het onderstel is gemaakt van rubberhout, wat zorgt voor een stevige en duurzame basis. De tafel heeft een handige vlinderverlenging, waardoor je de tafel eenvoudig kunt verlengen van Ø115 cm tot 115x154 cm om extra gasten te ontvangen. Het verlengblad zorgt ervoor dat je tafel altijd klaar is voor onverwachte bijeenkomsten. Met een hoogte van 75 cm is deze tafel perfect om comfortabel aan te dineren en te entertainen. Voeg een vleugje klasse toe aan je huis met de Montreux ronde eettafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's