Verlengbare eettafel Zalida - 210x120x75 cm - Eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
De verlengbare eettafel Zalida heeft een eiken blad en rust op poten in gepoedercoat metaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 59.5 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000022620 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Til je maaltijden naar een nog hoger niveau met eettafel Zalida! Het tafelblad bestaat uit zorgvuldig geselecteerd eikenhout, wat zorgt voor een warme gloed in huis. De poten in zwart gepoedercoat metaal stralen stabiliteit en duurzaamheid uit. Dankzij het verlengbare tafelblad kan je ook makkelijk een stoel bijzetten als er onverwachte gasten over de vloer komen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob