Verstelbaar kinderbureau Dasha - wit gelakt dennenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kinderbureau Dasha 112x68x91cm uit wit gelakt dennenhout. Werkblad verstelbaar in vier verschillende hoogtes; van 51 tot 76cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26.85 |
| Hoogte werkblad | 76 |
| Montage vereist | Ja |
| Maximum hoogte cm | 76 |
| Minimum hoogte cm | 51 |
| Verstelbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Tekentafel |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL20900294 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 68,00 cm |
| Lengte Product - cm | 112,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 91,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Op zoek naar een mooi en praktisch bureau voor je kinderen? Zoek dan niet verder dan het bureau Dasha. Dit bureau is gemaakt uit wit gelakt dennenhout, wat zorgt voor stevigheid en duurzaamheid. Het ruime werkblad biedt voldoende plaats om te knutselen, tekenen of huiswerk te maken. Bovendien is het werkblad aanpasbaar op vier verschillende hoogtes. Zo groeit dit bureau als het ware mee met je kind. Dankzij de open opbergvakken en de drie haakjes aan de zijkant kan ook de kinderkamer netjes opgeruimd worden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink