Verstelbare barstoel Adèle - 65-86cm - donkergrijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Verstelbare barstoel Adèle - 65-86cm - donkergrijs
€ 79,60
€ 199,00
Kleur
Veilig betalen
Verstelbare barkruk Adèle met een trompetvoet uit staal en stoffen bekleding in donkergrijs. Verstelbaar in hoogte van 65 tot 86cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 46 |
| Zithoogte | 86 |
| Zitdiepte | 38 |
| Maximum hoogte cm | 86 |
| Minimum hoogte cm | 65 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000107087 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 52,50 cm |
| Lengte Product - cm | 47,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Adèle barkruk in donkergrijze stof biedt een strak en modern ontwerp dat perfect is voor elke keuken of bar. Het trompetvormige onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid. Met een gasliftmechanisme kun je de hoogte van de kruk eenvoudig naar wens aanpassen. De horizontale stiksels voegen een vleugje verfijning toe, terwijl de draaifunctie zorgt voor eenvoudige verplaatsing. Upgrade je zitmeubilair met de Adèle barkruk voor zowel stijl als comfort.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's