Vitrinekast Cerci 190x39x90cm - 2 deuren & 3 lades - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vitrinekast Cerci met 2 deuren en 4 lades, gemaakt uit donkergrijs gelakt massief dennenhout.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 50.55 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Vitrinekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL20904266 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 38,40 cm |
| Lengte Product - cm | 190,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout, Glas |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze vitrinekast Cerci beperkt zich tot de essentie van wat een dergelijke kast hoort te zijn. Ondanks zijn compacte afmetingen herbergt de kast namelijk 2 grote glazen draaideuren en 3 lades. Achter de twee deuren zijn drie legplanken voorzien, waardoor je voldoende ruimte hebt om glazen, servies, of je mooiste souvenirs of decoratie uit te stallen. De donkergrijze kleur zorgt samen met het meubeldesign in een zachte landhuisstijl voor een aangename sfeer in je woonkamer. Het meubel kenmerkt zich door de fijne afwerking in bruin sepiakleur van het bovenblad en de handgrepen. Ontdek ook de andere meubelen van deze Cerci-reeks bij Emob.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink