Wandbureau 60x20x60cm - wit/walnootdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandbureau 60x20x60cm uit spaanplaat met afwerking in wit en walnootdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Secretaire |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDC0101023227 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 19,60 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een efficiënte werkplek zonder ruimte in te leveren met dit moderne wandbureau in spaanplaat met afwerking in melamine. De afwerking in warm walnootdecor in combinatie met het strakke witte werkblad geeft een elegante en tijdloze uitstraling die perfect past bij verschillende interieurstijlen. Dit opklapbare bureau is perfect voor kleine ruimtes, zoals appartementen, studentenkamers of thuiskantoren. Dankzij de eenvoudige wandmontage kies je zelf de ideale hoogte van het werkblad. De twee ingebouwde legplanken zijn ideaal om boeken, decoratie en kantoorbenodigdheden op te bergen. Ontdek al onze bureaus op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob