Wandplank Arnhem - Zwart/Naturel | Staal en Hout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandplank Arnhem - Zwart/Naturel | Staal en Hout
€ 44,95
€ 55,00
Veilig betalen
Voeg stijl en functie toe aan je interieur met de Arnhem Shelf! Combineer natuurlijk hout met een strak zwart frame. 65x17 cm groot, gemaakt van staal en hout.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN4291070 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 65,00 cm |
| Lengte Product - cm | 17,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 27,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Arnhem Shelf in zwart en naturel is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Met zijn strakke zwarte frame en naturel houten plank voegt dit meubelstuk een modern tintje toe aan elke kamer. Met zijn afmetingen van 65x17 cm is hij ideaal voor het ophangen van foto's, planten of andere decoratieve voorwerpen. De constructie van staal en hout garandeert duurzaamheid en een lange levensduur. Geef je kamer een stijlvol accent met de Arnhem Shelf.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's