Wandplank Gavi | Natuurlijk grenenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandplank Gavi | Natuurlijk grenenhout
€ 52,95
€ 82,00
Veilig betalen
De Gavi Plank - Naturel is een stijlvolle wandplank van vurenhout van 53x15x56 cm. Geef je ruimte een natuurlijk tintje met deze veelzijdige plank.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN4292230 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 15,00 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 56,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak kennis met de Gavi Shelf - Natural, een stijlvolle en functionele wandplank gemaakt van vurenhout van hoge kwaliteit. Met afmetingen van 53x15x56 cm is dit stuk perfect om extra opslag- en displayruimte toe te voegen aan elke kamer in je huis. De natuurlijke afwerking van het grenenhout brengt warmte en textuur in je interieur, terwijl de stevige constructie zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur. Zeg vaarwel tegen rommel en hallo tegen een georganiseerd leven met de Gavi Plank - Natuurlijk. Upgrade je ruimte vandaag nog!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's