Wandrek April - 10 vakken
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandrek April - 10 vakken
€ 92,95
€ 139,00
Veilig betalen
Wandrek April in zwart en wit gemaakt van MDF met 10 vakken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.28 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 10 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL99800785 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Breedte Product - cm | 13,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 70,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Laat je muren niet leeg, maar hang bijvoorbeeld een leuk wandrek op en plaats zo je verzamelobjecten of mooiste decoratie in de kijker. Dit April wandrek is erg stijlvol in zwart en wit en is vervaardigd uit MDF. Het rek telt twee grote en acht kleine vakken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink
Het merk Inter Link werd in juli 1960 opgericht door Wolfgang Link en zijn vrouw Helga in het Duitse Straubenhardt. In 1994 verhuisde het bedrijf zijn hoofdkantoor naar het Franse Seltz (Elzas), vanwaar het nu nog steeds al zijn activiteiten aanstuurt. Inter Link is gespecialiseerd in zelfbouwmeubelen die naast praktisch en duurzaam ook erg betaalbaar zijn. In onze shop vind je maar liefst ruim 500 producten van Inter Link in landelijke, moderne en industriële stijl. Zo vindt iedereen hier ongetwijfeld zijn gading!
Bekijk alle producten van Interlink ->
Productvragen
Close in
's