Wasmachinekast Brisa - 70x67x90cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wasmachinekast 70x67x90cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wasmachinekast enkel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0101002477 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 67,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef jouw badkamer of wasruimte een opgeruimde en moderne uitstraling met de kasten Brisa. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De witte kleur past in elke interieurstijl. Het formaat van 70x76x90cm van deze kast is perfect om je wasmachine of droger op te bergen, zodat deze netjes uit het zicht staat. De kast is open aan de achterkant voor optimale ventilatie. Combineer met de bovenkast Brisa en creëer een functionele en georganiseerde wasruimte.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob