Wastafelmeubel Pollet 60cm 2 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wit wastafelmeubel Pollet met 2 lades, inclusief wastafel. Gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en MDF.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met lades, Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelmeubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD892.1.2165 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Dit compacte wastafelmeubel is 60 cm breed en is uitgerust met een witte wastafel en 2 lades. De fronten van de lades zijn gemaakt van gemelamineerde MDF met een afwerking in hoogglans wit. De rest van het meubel is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held