Wastafelonderkast Ferrano - 3 deuren - grafiet/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wastafelonderkast 80x34x60cm uit spaanplaat met afwerking in grafiet en eikdecor met metalen handgrepen. Met twee draaideuren en één klapdeur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM4497-549 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je badkamer een frisse en moderne make over met de collectie Ferrano. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat, afgewerkt met melamine. De combinatie van grafiet met de accenten in eikdecor en de zwarte metalen handgrepen zorgen voor een eigentijdse uitstraling. Achter de twee draaideuren is er een legplank voorzien om je belangrijkste badkamerspullen op te bergen. Achter de klapdeur is ook nog een opbergvak voorzien, voor al je kleine badkameraccessoires. Ontdek de volledige collectie Ferrano op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania