Witte houten boekenkast, 3 kasten, vrijstaande plank
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Witte houten boekenkast, 3 kasten, vrijstaande plank
€ 229,00
€ 245,00
Veilig betalen
Elegant opbergmeubel met 3 onderkasten, gemaakt van spaanplaat met wit melaminefineer. Afmetingen: 97,5 x 30 x 97,5 cm; Gewicht: 28 kg; Draagvermogen van elk compartiment: 15 kg; Bovenste Cab. Oppervlakte: 50 kg. Inclusief: legplank, beslag, instructies
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 8 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LBC33WT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,00 cm |
| Lengte Product - cm | 97,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 97,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze houten boekenkast is een klassieke en elegante aanvulling voor elk huis. De vrijstaande boekenplank is perfect voor al je opslagbehoeften en biedt verschillende voordelen. De veelzijdige boekenkast heeft 3 onderkasten die perfect zijn voor je mappen, boeken, dvd's en andere spullen. Het betrouwbare en praktische ontwerp gaat zeker lang mee en de witte afwerking maakt hem nog aantrekkelijker. Deze boekenkast is gemaakt van spaanplaat en melamine fineer voor een sterke en duurzame structuur. Deze houten boekenkast heeft indrukwekkende afmetingen - 97,5 x 30 x 97,5 cm (B x D x H) en een gewicht van 28 kg. Dit zorgt ervoor dat de boekenkast stevig op zijn plaats blijft staan. Hij kan tot 15 kg dragen in elk compartiment en tot 50 kg in het bovenste kastgedeelte. Het wordt geleverd met montage-instructies in DE, EN, FR, ES, IT taal, waardoor het montageproces eenvoudig en ongecompliceerd is.Deze elegante en kwalitatief hoogwaardige houten boekenkast kan gebruikt worden in elke ruimte van je huis-woonkamer, slaapkamer, kantoor of hal. Deze vrijstaande boekenkast biedt maximale opslagruimte en bespaart kostbaar vloeroppervlak. Met zijn klassieke ontwerp en hoogwaardige afwerking zorgt hij ervoor dat je boekencollectie en andere items efficiënt georganiseerd en stijlvol opgeborgen blijven.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's