Zitting van echt lamsvel grijs Ø35 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Zitting van echt lamsvel grijs Ø35 cm
€ 38,95
€ 68,00
Kleur
Veilig betalen
Luxueuze lamsleren zitting in elegante grijze kleur. Zacht en comfortabel met een diameter van 35 cm. Gemaakt van echt lamsvel.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | HN3981013 |
| Gewicht in kg per stuk | 0.2 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Echt leder Leer of leder is een materiaal gemaakt van dierenhuid van bijvoorbeeld koeien, paarden of varkens. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 5,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Modern |
Onze luxe Grijze Lamsvacht Stoel is de perfecte aanvulling op je interieur. Deze stoel is gemaakt van echt lamsleer en biedt ongeëvenaard comfort en stijl. Met een afmeting van Ø35 cm is hij compact maar toch ruim genoeg om gezellig te kunnen zitten. De grijze kleur geeft elke kamer een chique uitstraling. Gun jezelf het ultieme comfort met onze Grijze Lamsvacht Stoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's