3-zits tuinbank Calais - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
3-zits tuinbank Calais vervaardigd uit FSC-gecertificeerd dennenhout met grijze afwerking.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23 |
| Montage vereist | Nee |
| Zithoogte | 42 |
| Zitdiepte | 43 |
| Hoogte armleuning | 61 |
| Hout/look | Den |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 250 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Ja |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Sens-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SS4745 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 56,00 cm |
| Lengte Product - cm | 155,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Omringd door het groen van je tuin en luisterend naar het gefluit van vogeltjes, zul je in deze Calais bank optimaal kunnen ontspannen. De grijze tuinbank is volledig vervaardigd uit Noord-Europees dennenhout, dat afkomstig is van duurzaam beheerde bossen. De bank biedt plaats aan drie personen.
Onderhoud: behandel deze bank een aantal keer per jaar met
een beits. Meer informatie hieromtrent vind je in de verpakking van het meubel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sens-Line