Acacia Houten Ronde Wandplank Set/3 met Metalen Accenten
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Acacia Houten Ronde Wandplank Set/3 met Metalen Accenten
€ 72,95
€ 103,00
Veilig betalen
Verfraai je muurdecoratie met onze stijlvolle set van 3 ronde wandplanken gemaakt van massief acaciahout. Eenvoudig te bevestigen met ooghaken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2290-15 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 17,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hout | Acaciahout |
| Aantal pakketten | 1 |
De set van 3 ronde wandplanken is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke kamer in je huis. Gemaakt van massief acaciahout met een matte transparante lakafwerking en metalen accenten, zijn deze planken niet alleen duurzaam maar voegen ze ook een vleugje natuurlijke charme toe aan je ruimte. De planken zijn eenvoudig te installeren met ooghaken, zodat ze stevig bevestigd kunnen worden en je je favoriete decoratieve items of kleine planten gemakkelijk kunt uitstallen. Maximaliseer je opberg- en decoratiemogelijkheden met deze veelzijdige set wandplanken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's