Afwerkingspanelen Wade - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Afwerkingspanelen Wade - antraciet
€ 82,95
€ 89,00
Veilig betalen
Afwerkingspanelen voor keukeneilanden Wade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.3 |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA244679 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 1,60 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met deze panelen kan je de achterkant van de keukeneilanden Wade afwerken. Op die manier kunnen deze meubels als vrijstaand eiland gebruikt worden. De panelen zijn gemaakt uit MDF met een afwerking in antracietgrijs.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's