Keukenonderkast Wade met een deur en drie lades - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenonderkast Wade 120x60x93cm uit spaanplaat met afwerking in antracietgrijs en accenten in eikdecor. Met één deur en drie lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 67.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA244617 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 92,60 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Droom je van een betaalbare keuken in industriële loftstijl? Ga dan voor de collectie Wade. De meubels zijn gemaakt van spaanplaat met een afwerking in antracietgrijs en accenten in eikdecor. Deze keukenonderkast is uitgerust met een deur en drie lades. Zo heb je voldoende opbergruimte voor servies, bestek, of andere keukenspullen. Optioneel kan je jouw keukeneiland nog uitbreiden met een van de bijhorende werkbladen.
Ontdek de volledige collectie Wade op onze website en stel zelf je eigen keuken samen.
Tip! Als je het meubel als een vrijstaand eiland wil gebruiken, raden we je aan om de afwerkingspanelen voor de achterkant bij te kopen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot