Wandrekje Wade 120x20x35cm - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrekje Wade 120x20x35cm uit spaanplaat met afwerking in antracietgrijs met accenten in eikdecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA244661 |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Droom je van een betaalbare keuken in industriële loftstijl? Ga dan voor de collectie Wade. De meubels zijn gemaakt van spaanplaat met een afwerking in antracietgrijs en accenten in eikdecor. Dit wandrekje bevat drie open vakken, waarin je jouw mooiste servies of glazen kan uitstallen.
Ontdek de volledige collectie Wade op onze website en stel zelf je eigen keuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot