Kolomkast Wade met één deur en één lade. - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenkolomkast Wade 60x60x196cm uit spaanplaat met afwerking in antracietgrijs en accenten in eikdecor. Met één deur en één lade.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 60 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken voorraadkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA244649 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 196,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Droom je van een betaalbare keuken in industriële loftstijl? Ga dan voor de collectie Wade. De meubels zijn gemaakt van spaanplaat met een afwerking in antracietgrijs en accenten in eikdecor. Deze kolomkast is uitgerust met één deur en een lade. Hierdoor heb je voldoende ruimte om servies, bestek of andere keukenspullen op te bergen. Daarnaast zijn er nog drie open opbergvakken om je mooiste kookboeken en servies uit te stallen.
Ontdek de volledige collectie Wade op onze website en stel zelf je eigen keuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot