Badkamerkast Lamon - 2 deuren & 1 lade - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Badkamerkast Lamon - 2 deuren & 1 lade - grijs
€ 192,60
€ 321,00
Veilig betalen
Badkamerkast Lamon 33x34x121cm uit spaanplaat met afwerking in grijze melamine en zwarte metalen handgrepen. Met twee deuren en één lade.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM2201-186 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 34,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 121,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De badkamerkast Lamon in steengrijs is een stijlvolle en functionele toevoeging aan je badkamer. Deze hoge kast heeft één lade met een draagvermogen tot 10 kg, twee deuren met twee verstelbare legplanken voor voldoende opbergruimte. Het meubel is gemaakt in Duitsland met hoogwaardige materialen zoals een melamineharscoating en ABS randen, wat zorgt voor duurzaamheid en krasbestendigheid.
De deuren en lades van deze kast sluiten langzaam, zacht en geruisloos dankzij geïntegreerde dempers. Ontdek de volledige collectie Lamon op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania
De fabrikant die ooit begon met enkel schoenenkasten, biedt anno 2021 zowat het hele spectrum aan meubels aan. De rode draad doorheen de collectie van Germania is dat ze tegelijkertijd gaan voor flexibel en efficiënt gebruik van ruimte zonder daarbij aan kwaliteit en stijl in te boeten. Bekijk het aanbod en je zult begrijpen wat hiermee wordt bedoeld. Elk van de unieke en stijlvolle meubels is prijs-kwaliteit een absolute aanrader. Zowel in moderne, eerder landelijke als Scandinavische stijl biedt Emob van het merk Germania heel wat moois aan.
Bekijk alle producten van Germania ->
Productvragen
Close in
's