Badkamerkastje Zoë - 70x34x90cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamerkastje Zoë 70x34x90cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met twee deuren en twee legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer hangkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101003623 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 34,50 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het badkamerkastje Zoe is de perfecte oplossing voor een opgeruimde en georganiseerde badkamer. Het kastje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. De strakke witte afwerking past moeiteloos in elke badkamerstijl, van modern tot klassiek. Achter de twee deuren zijn twee legplanken voorzien, waardoor je voldoende ruimte hebt om toiletartikelen en verzorgingsproducten netjes op te bergen. Ontdek al onze badkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob