Badkamerkolomkast Joe - 35x30x140cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kolomkast Joe 35x30x140cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met twee deuren en twee legplanken. Dient aan de muur bevestigd te worden.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101002176 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,50 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 140,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je op zoek naar bijkomende opbergruimte in de badkamer? De kolomkast Joe is niet alleen een stijlvolle, maar ook uiterst praktische oplossing. De kast is gemaakt uit spaanplaat, met afwerking in melamine in wit. Achter de twee deuren zijn in totaal twee legplanken voorzien, waardoor je handdoeken of andere badkamerspullen netjes en uit het zicht kunt opbergen. Dankzij het open vak heb je dan weer alle essentials meteen bij de hand. De kast is eenvoudig aan de muur te bevestigen. Hierdoor blijft de badkamervloer vrij en is deze makkelijker schoon te maken. Ontdek al onze badkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob