Badkamerspiegel Deal - 65x15x65cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast badkamer Deal 65x15x65cm uit spaanplaat met witte melamine. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0101000608 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 15,30 cm |
| Lengte Product - cm | 65,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 65,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Houd je badkamer georganiseerd en stijlvol met het Deal badkamerkastje met spiegel. Dit praktische en moderne wandkastje combineert functionaliteit met een strak design, waardoor het perfect past in iedere badkamer, groot of klein. Het kastje is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt in witte melamine. Achter de twee deuren zijn in totaal vier legplanken voorzien, ideaal om je essentiële verzorgingsproducten op te bergen. Ontdek al onze badkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob