Bartafel Monaco - 120x52x102cm - met opbergruimte - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bartafel Monaco 120x52x102cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met ingebouwd opbergrek. Geschikt voor 2 personen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | 2 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bartafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDB0201032163 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 51,60 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 101,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een gezellige en moderne eethoek met de bartafel Monaco. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie van wit met het tafelblad in warm eikdecor past zowel in moderne als klassieke interieurs. Het compacte formaat van de tafel biedt een gezellige eetplek voor twee personen, en is ideaal voor kleine keukens of eetruimtes. Daarnaast biedt de tafel ook slimme opbergruimte. Het ingebouwde keukenrek is perfect voor bijvoorbeeld servies, glazen of kruiden. Ontdek de volledige collectie Monaco op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob