Uitschuifbare eettafel Coburg 140/180 - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Uitschuifbare eettafel Coburg 140/180 - wit
€ 219,00
€ 294,00
Kleur
Veilig betalen
Witte verlengbare eettafel Coburg 140/180 cm, gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 34 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen, 8 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN1288 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 70,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eettafel Coburg past dankzij haar eenvoudige design in zowat elke keuken of eetkamer. De tafel is gemaakt van spaanplaat en MDF en kreeg een witte afwerking. Ze is bovendien verlengbaar tot 180 cm en biedt plaats aan 4 tot 8 personen. Ook beschikbaar in andere afmetingen en in eikdecor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori
Finori is een Duits bedrijf dat al sinds 2002 zelfbouwmeubelen levert over de hele wereld. Finori’s creatieve team gaat steeds op zoek naar de nieuwste trends en originele oplossingen voor jouw woon-, eetkamer en kantoor. Veel gebruikte materialen hierbij zijn o.a. hout, metaal, kunststof, glas en stof. Niet alleen prijs-kwaliteit is belangrijk voor Finori, ook het milieu neemt bij hen een belangrijke plaats in. Neem hier een kijkje naar ons uitgebreide assortiment Finori-meubelen en laat je verrassen! Neem zeker even een kijkje bij de salontafels, vitrinekasten, dressoirs, eetkamertafels, tv-meubels en nachtkastjes van Finori.
Bekijk alle producten van Finori ->
Productvragen
Close in
's