Verlengbare eettafel Coburg 140/180 x 80cm - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Verlengbare eettafel Coburg uit MDF met afwerking in melamine in eikdecor en zwart. Verlengbaar tot 180x80cm. Geschikt voor 6 à 8 personen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 34 |
| Aantal personen | 6 personen, 8 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3411 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,50 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eettafel Coburg past dankzij haar eenvoudige design in zowat elke keuken of eetkamer. De tafel is gemaakt uit MDF en is afgewerkt in eikdecor en zwart. De afwerking in melamine is stevig en onderhoudsvriendelijk. De tafel is verlengbaar tot 180x80cm en biedt zo plaats voor 6 à 8 personen. Ideaal als je geen plaats hebt voor een grote tafel, maar toch regelmatig vrienden of familie over de vloer hebt voor een etentje.
De eettafel Coburg is ook beschikbaar in andere afmetingen en kleuren. Ontdek alle mogelijkheden op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori