Bedlade Claire - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bedlade Claire uit grijs gelakte den, matrasbodem inbegrepen, geschikt voor matras 90x190cm (niet inbegrepen).
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21 |
| Opties | Met wielen |
| Maatvoering | 90 x 190cm |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIPIRB9017 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 93,80 cm |
| Lengte Product - cm | 196,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 19,40 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze bedlade Claire is gemaakt uit grijs gelakte den en is uiterst veelzijdig. De lade is namelijk geschikt om onder het stapelbed Claire hoog, stapelbed Claire laag, stapelbed Claire L en eenpersoonsbed Anne te plaatsen. Je kan er allerlei spulletjes in opbergen of je kan het gebruiken als extra bed. In deze bedlade past een matras van 90x190cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack