Bedlade voor bedbank Pepin - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bedlade voor bedbank Pepin - wit
€ 119,00
€ 189,00
Veilig betalen
Witte bedlade voor bedbank Pepin, gemaakt van massief dennenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.2 |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIPIRB9114 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 64,30 cm |
| Lengte Product - cm | 185,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 20,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Vervolledig jouw bedbank Pepin met deze witte bedlade om extra opbergruimte te creëren in de kinder- of tienerkamer. Ideaal om lakens, boeken, spelletjes of andere spullen een plaatsje te geven.
Deze opberglade is gemaakt van massief dennenhout en is uitgerust met wieltjes.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's