Bijzettafel Sister - 35x30x60cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzettafel Sister 35x30x60cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Kan zowel horizontaal als verticaal geplaatst worden.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.6 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101001551 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,50 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Sister bijzettafel is een moderne en praktische toevoeging aan elk interieur. Het tafeltje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Dankzij de witte kleur en strakke lijnen past het bijzettafeltje perfect in moderne en minimalistische interieurs. Het onderste open vak is ideaal om boeken, tijdschriften of andere accessoires binnen handbereik te houden, terwijl het bovenblad perfect is voor een kopje koffie, je favoriete decoraties of een leeslampje. Het tafeltje kan zowel horizontaal als verticaal geplaatst worden, volledig naar jouw wensen. Maak je interieur compleet met het veelzijdig bijzettafeltje Sister.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob