Bijzettafeltje Marek - 48x44x50cm - zwart metaal/walnoot
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzettafeltje Marek 48x44x50cm uit zwart metaal en spaanplaat met walnootdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.1 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob Exclusive |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | EMOABS192-WALLNUT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 44,00 cm |
| Lengte Product - cm | 48,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De metalen bijzettafeltjes Marek zijn de perfecte combinatie van modern design en duurzaamheid. Het tafeltje is gemaakt uit hoogwaardig metaal, wat zorgt voor stevigheid en stabiliteit. De combinatie van spaanplaat met walnootdecor en matzwart metaal zorgt ervoor dat dit tafeltje past in zowel moderne, als industriële interieurs. Gebruik het tafeltje als bijzettafeltje in de woonkamer, als plantenstandaard, of als nachttafeltje. Ontdek de volledige collectie Marek op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob Exclusive
Ontdek het ‘Emob Exclusives’-gamma, een unieke collectie hoogwaardige bedden, exclusief verkrijgbaar bij Emob. Van eenpersoons- en tweepersoonsbedden tot stapelbedden, halfhoogslapers en kajuitbedden: elk stuk combineert stijl, comfort en functionaliteit. Speciaal ontworpen voor Emob, biedt deze collectie alles wat je nodig hebt voor de perfecte slaapkamerinrichting.