Blauw/oranje Havana deurmat | 50x80 cm | Chenille Poly
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Blauw/oranje Havana deurmat | 50x80 cm | Chenille Poly
€ 35,95
€ 62,00
Kleur
Veilig betalen
Verwelkom gasten met stijl - Havana deurmat in Blauw / Oranje, 50x80 cm, Chenille Polyester. Fleur je entree op!
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | HN3981277 |
| Gewicht in kg per stuk | 0.6 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
Maak kennis met de Havana deurmat in een opvallende kleurencombinatie van blauw en oranje. Deze deurmat is een perfecte aanvulling voor je huis en meet 50x80 cm, zodat hij in de meeste deuropeningen past. Deze deurmat is gemaakt van hoogwaardig chenille polyester en voelt niet alleen zacht aan, maar is ook duurzaam en gaat lang mee. De levendige kleuren voegen meteen kleur toe aan je entree en creëren een warme en uitnodigende sfeer voor je gasten. Houd vuil op afstand met deze stijlvolle en functionele deurmat. Upgrade vandaag nog je interieur met de Havana deurmat!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's