Boekenkast Bloom-183cm-4 legplanken-Japans eikenhout
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Boekenkast Bloom-183cm-4 legplanken-Japans eikenhout
€ 294,30
€ 327,00
Veilig betalen
Boekenkast Bloom 91x33x183cm met 4 legplanken in spaanplaat met Japanse eikenhouten look.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast woonruimte |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA9914BIBL |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 32,80 cm |
| Lengte Product - cm | 90,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 182,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Door boekenkast Bloom met zijn sobere lijnen en Japanse eikenhouten look wordt u helemaal zen. De boekenkast bestaat uit 4 legplanken waar u uw boeken kunt uitstallen.U kunt eveneens uw bureauruimte opfleuren door er kaders en andere decoratieve stukken te etaleren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's