Boekenkast Calgary - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Boekenkast Calgary - eik
€ 359,00
€ 389,00
Kleur
Veilig betalen
Open boekenkast Calgary met een eikdecor en 10 vakken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 46.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY7020X3400X00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 98,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,60 cm |
| Stijl | Design, Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Een boekenkast nodig? Deze Calgary boekenkast telt 8 open vakken en 2 gesloten vakken met verschillende afmetingen. Je kunt hierin al je romans, encyclopedieën enz. opbergen, vergezeld van wat decoratie. De kast is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt met een laagje melamine in eikdecor.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Louise Rensink
Een mooie kast van degelijke kwaliteit die makkelijk in elkaar gezet kan worden!
Productvragen
Close in
's