Boekenkast Calgary - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Boekenkast Calgary - wit
€ 359,00
€ 389,00
Kleur
Veilig betalen
Witte, open boekenkast Calgary met 10 vakken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 46.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY7020X2100X00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 98,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,60 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Een boekenkast nodig? Deze Calgary boekenkast telt 8 open vakken en 2 gesloten vakken met verschillende afmetingen. Je kunt hierin al je romans, encyclopedieën enz. opbergen, vergezeld van wat decoratie. De kast is gemaakt uit spaanplaat met een melamine afwerking in de kleur wit. Met zijn neutrale kleur is deze kast bovendien eenvoudig in elke ruimte integreren.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's