Boekenkast Sigma - wit
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Boekenkast Sigma - wit
€ 104,50
€ 209,00
Veilig betalen
Witte boekenkast Sigma met bijzonder design, gemaakt van spaanplaat.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY7068A2121X00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 89,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 165,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Boekenkast Sigma geeft jouw kantoor of woonkamer een moderne uitstraling dankzij haar bijzondere design. Dankzij de ruimte opbergcapaciteit is er voor al jouw boeken een plaatsje! Deze witte boekenkast is gemaakt van spaanplaat. Ze is ook verkrijgbaar in andere kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome
Het Portugese merk TemaHome heeft meer dan 30 jaar ervaring in de meubelindustrie. In 1981 werd het opgericht als “Norema Portuguesa”, een fusie van het Noorse Norema en het Portugese Godinho. Het doel was de geavanceerde technologie van Noorwegen te combineren met de Portugese efficiëntie en meubels tegen redelijke kosten te produceren. Na verschillende eigenaars en benamingen te hebben, werd het in 2008 het huidige TemaHome. Tegenwoordig produceert TemaHome een collectie eigentijdse meubels en decoratieve accenten waarbij de combinatie van een origineel en praktisch design centraal staat.
Bekijk alle producten van Temahome ->
Productvragen
Close in
's