Boekenkast Stacy 55 cm 2 legplanken-sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Boekenkast Stacy is gemaakt uit MDF en spaanplaat met een sonoma eikdecor en heeft ABS-randen. De kast bestaat uit 2 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO6605-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze boekenkast past met zijn neutrale ontwerp in bijna elk interieur. Het lichte sonoma eikdecor zorgt voor veel lichtinval in de ruimte. Boekenkast Stacy kan met zijn 2 legplanken gebruikt worden als handige uitbreiding van uw bestaande bibliotheek.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau