Boekenrek Daisy - bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.4 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 8 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LBC11BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 141,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Jouw boekencollectie verdient het om in het oog te springen.
Bewaar ze daarom in dit prachtige boekenrek waarvan het ontwerp doet denken aan
een boom. Dankzij haar unieke design kan je in dit rek een mooi aantal boeken bewaren
op een beperkte oppervlakte. Het boekenrek past bovendien in zowat elke ruimte.
De rustiek houten look past bovendien in verschillende interieurstijlen.
Kortom, een mooie toevoeging aan jouw interieur!
Elke legplank heeft een draagvermogen van 10 kg.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle