Boekenrekje PJ Masks
Laatste stuks
calcActive())">
Boekenrekje PJ Masks
€ 32,40
€ 162,00
Veilig betalen
Boekenrek van PJ Masks, vervaardigd uit MDF met 4 stoffen opbergvakken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder boekenrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | WorldsApart |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | WA470PJM |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw, Groen, Rood |
| Breedte Product - cm | 23,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Houdt jouw kindje van lezen? Dan kan je zijn strips en boekjes voortaan netjes opbergen in dit handige boekenrek van PJ Masks. Het rekje is gemaakt uit MDF en is uitgerust met 4 stoffen opbergvakken. Geschikt voor kinderen van 18 maanden tot 5 jaar oud.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over WorldsApart
Worlds Apart wil kinderen laten opgroeien in een boeiende, creatieve omgeving. Het merk biedt daarom heel wat toffe kindermeubelen rond specifieke thema’s aan voor de kleinsten onder ons. Bovendien houdt Worlds Apart zijn ecologische voetafdruk zo laag mogelijk tijdens alle fasen van de productontwikkeling. Zo wil het bedrijf een mooie toekomst garanderen voor alle kinderen, op alle vlakken.
Bekijk alle producten van WorldsApart ->
Productvragen
Close in
's