Bovenkast Fumay 40cm - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bovenkast Fumay 40cm - eikdecor
€ 77,95
€ 83,00
Veilig betalen
Keukenhangkastje Fumay 40x36x58cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. Met zwarte aluminium handgrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.39 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken bovenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA246501 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,60 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 57,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Fumay combineert een moderne look met stoere, industriële accenten. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Het eikdecor zorgt voor een warme uitstraling, terwijl de zwarte aluminium handgrepen een eigentijdse toets geven.
Dit keukenkastje is uitgerust met een legplank, waardoor je handige opbergruimte hebt voor glazen, servies of je keukenvoorraad. Ontdek de volledige collectie Fumay op onze website en stel zelf je droomkeuken samen.
Dit keukenkastje is uitgerust met een legplank, waardoor je handige opbergruimte hebt voor glazen, servies of je keukenvoorraad. Ontdek de volledige collectie Fumay op onze website en stel zelf je droomkeuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's